KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252948
nr 1425 2948
Agnes Ahlberg
(1896-1972), Sverige
Oljemålning, Park, Monogramsignerad. Olja på pannå, 40x29, yttermått inklusive ram: 44x33
måndag 18 oktober 2021
kl 20:25:31
Agnes Ahlberg
Läs mer om Agnes Ahlberg